Afect - niestandardowe nośniki reklamy

Animowane materiały POS

Animowane plakaty

„Natłok” wszechobecnych reklam zmusza nas do ciągłego poszukiwania sposobu wyróżnienia się na tle konkurencji, zwrócenia uwagi na produkt, hasło, informację.
Proponujemy nowatorskie atrakcyjne medium gwarantujące atrakcyjna i efektywną formę reklamy. Zamienimy wasz standardowy plakat w animowany atrakcyjny obraz.
Migające kolorowe grafiki zwrócą uwagę każdego, a przecież o to nam i naszym klientom chodzi. Grubość zaledwie 0,8 mm pozwala zastosować plakat praktycznie w każdym miejscu. Elastyczność daje nieograniczone możliwość montażu na powierzchniach wklęsłych i wypukłych. Dowolny kształt, energooszczędność, atrakcyjna forma, dają nieograniczone możliwości ekspozycji. Dodatkowe zalety to brak wydzielanego ciepła, cena porównywalna z kasetonem, szerokie spektrum ramek do wyboru. Idealny, jako finalny produkt. Polecamy, jako element większej ekspozycji, idealny do zastosowania, jako SZELFLINER również, jako półprodukt, element standu, ekspozytora regału, topera itp.
Możliwość zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. To wszystko dzięki technologii elektroluminescencji zwanej w skrócie EL.

Reklama świetlna – świecące tła

Rozwinięcie koncepcji plakatu o świecące / migające tło. Tutaj mamy do dyspozycji 100% powierzchni, która może świecić światłem stałym, rozjaśniać się i przygasać powoli lub błyskać. Dzięki temu plakat elektroluminescencyjny zachowuje wszystkie walory oraz zyskujemy możliwość wymiany grafiki, co powoduje, że jest to uniwersalne rozwiązanie dla firm, które często zmieniają przekaz komunikacyjny.

e-Papier

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i podążając za rozwojem technologii, zaadaptowaliśmy na potrzeby reklamy technologię E-Papieru. Często spotykanym problemem naszych klientów jest dostęp do zasilania elektrycznego, dlatego proponujemy użycie technologii E-papieru. Pozwala ona na uzyskanie efektów animacji bez zasilania sieciowego. Zasilane typowymi bateriami pozwala na animacje nawet do 3 miesięcy.

Typowe produkty wykonywane w technologii gdzie zostały użyte folie elektroluminescencyjne to: banery reklamowe, tablice reklamowe, plakaty animowane, wszelkie nośniki reklamy zewnętrznej oraz szelflinery, maty na ladę, potykacze, maty podłogowe